Sisäloisiin käy Axilur, ulkoloisiin reseptitön Frontline. Strongholdiin ja ivermektiiniin tarvitsee eläinlääkäriltä reseptin.
Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.
Näytä viestit MenuLainaus käyttäjältä: gimlixx - 11.08.15 - klo:13:40Miten niin hullu, ihan normaalia tuo on.
Vain hullu hamsterinainen voi shoppailla yli 80€:lla juoksupyöriä netistä.
Niitä Trixien hypno-pyöriä siis, joissa on 28cm halkaisija. Parhaita pyöriä ikinä.
Lainaus käyttäjältä: speedy gonzales - 12.04.15 - klo:15:28Kyllä sille voi heti kokeilla juoksupalloa :)
Hauska seurata tuota poikasyrkkiä, kun tyttösyrkki on ensin ollut juoksupallossa. Ensin menee muutama minuutti, kun se nuuhkii pallon tarkkaan ja sitten vasta alkaa rullailemaan.Tulikin mieleen juoksupallosta kysymys. Kun ensikuussa tulee luovutusikäinen tyttösyrkki mulle, niin minkä ikäisenä sille uskaltas kokeilla juoksupalloa? Tietysti ostaisin pienemmän pallon sille, kun isommilla on.
Lainaus käyttäjältä: Hajime - 12.02.15 - klo:17:34Näin myös tuon kommentin ja (myötä?)ärsytti hieman.
Kun kirjoitin blogiini matkastamme brittien pieneläinnäyttelyyn, niin lapsuudenaikainen ystäväni kommentoi: "Oot niin söpö sun harrastuksen kanssa". Ja olen kuitenkin aikuinen ihminen!...tai sinnepäin.