^Fannysta on tullut ihanan muodokas
Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.
Näytä viestit MenuLainaus käyttäjältä: "ammie"Voi kun tuo Katarin hamsteri piirros on symppis. Milläs olet sen taiteillut?
Lainaus käyttäjältä: "Minski"Mulla nousee aina niskakarvat suoraan kohti kattoa siitä, kun eläimiä aletaan arvottamaan tärkeysjärjestykseen sen eliniän, koon tai muun ominaisuuden mukaan :kieli
Ja jos tuo elinikä on se lemmikin tärkeysmittari niin kukaan niin ajattelevahan ei sitten kiellä, etteikö monia kymmeniä vuosia elävät kilpikonnat tai papukaijat olis ne kaikkein tärkeimmät lemmikit, joita saa surra oikeesti :D Mitä nyt jostain koirasta, joka elää vaan 15 vuotta, eihän sen kuolema nyt tunnu miltään jonkun 80 vuotiaan kilpparin tai 50-vuotiaan papukaijan rinnalla xD
Lainaus käyttäjältä: "Krisse"Voisiko olla niin, että hamsteri "merkkaa" liian isoa pesää, jotta se tuntuisi turvallisemmalta?